• Ana Sayfa
  • Toptan 10 adet/grup için uyumlu cisco sfp-h10gb-cu1m sfp + direkt takmak bakır twinax kablo sfp + sfp + 10 gbase kabloları
₺1 866.20

Stok durumu :Stokta var

  • Birim Tipi: lot (10 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 35cm x 22cm x 5cm (13.78in x 8.66in x 1.97in)


  • Marka Adı: Go-Fibereasy
  • Model Numarası: SFP-10G-1M
  • Product Type: SFP+ Direct Attach Copper Twinax Cable
  • Data Rate: 10Gb/s
  • Cable Length: 1 meter
  • Fiber Connector: SFP Connector
  • AWG: 28 AGW
  • Switches supported: Cisco/Hp/Dell/Extreme/D-link/Huawei
  • is_customized: Yes


Toptan 10pieces/lot uyumlu cisco sfp-h10gb-cu1m
Sfp+ doğrudan eklemek bakır Twinax kablosu sfp+ için sfp+ 10 gbase kabloları 1m
yeni satış 10g sfp+ için sfp+ 1 metre doğrudan kablo takın
10 gbase sfp+ kabloları pasif fiber bakır kablo
Miktar: 10 adet/lot
ücretsiz nakliye çin sonrası hava
Uyumlu optik anahtar markalar:
10g sfp+ için sfp+ doğrudan kablo takın Uygundur çok kısa mesafelerde ve sunuyoruz yüksek maliyet- etkili yolu içinde bağlamak rafları ve arasında bitişik rafları. Doğrudan bağlı Twinax kablo montajları destekler 10 gigabit ethernet, 10 fiber kanal, ve diğer endüstri standartları.
1-8g fiber kanal ve 1-10g gigabit ethernet
Ağ, depolama, telekomünikasyon
Hub, anahtarları, yönlendiriciler, sunucuları, ağ arabirim kartı( NIC)
Uyumlu diğer markalar: cisco, hp, H3C, huawei, d- bağlantı, aşırı vb
1. fiber türü: Sfp+ için sfp+,
2. kablo uzunluğu: 1 metre
3. kablo çapı: awg 28
4. çalışma sıcaklığı: - 10 °; c ~70 °; c
5. depolama sıcaklığı: - 10 °; c ~85 °; c
6. çevresel nem: 5% ~90%
7. garanti: 5 yıl garanti
8. nakliye ağırlığı: 0.5kg
10 gigabit ethernet
veri merkezi altyapı kablolama
Depolama alanı ağları( san)
ağa bağlı depolama
depolama sunucuları
1G/2G/4g/8g fiber kanal
1-8g fiber kanal ve 1-10g gigabit ethernet
Ağ, depolama, telekomünikasyon
Hub, anahtarları, yönlendiriciler, sunucuları, ağ arabirim kartı( NIC)
1. sağlar 5 yıl garanti;
2. garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kayıp veya hırsızlık;
3. tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna.
1. biz dünya çapında gemi.
2. öğeyi uyacak gönderilecektir listelenen adres. Emin olun gönderi adresinin doğru olduğundan ve güncel ödeme yapmadan önce.
3. tüm öğeleri genellikle sevk 24 saat içinde iş gün sonra ödeme temizlenir.
4. tüm sevkiyat dahil takip numarası ve bildirilecektir sonra sevkiyat yapılmıştır.
5. kabul kredi kartı veya diğer ödeme yöntemleri ile korunmaktadır emanet.
6. alıcı sorumlu görev ve gümrük ücretleri.
7. tüm sorulara cevap verilecektir 1 iş günü içinde.
1. için teşekkür ederiz iş.
2. bırakacaktır sonra olumlu geribildirim işlem.
3. hedefimiz emin olun olarak mutlu alıcı. Eğer hizmet memnun ve öğeleri,
Yazın bize olumlu geribildirim. Değilseniz öğeleri memnun sipariş, lütfen ayrılmadan önce bizimle nega- tive geribildirim.
Birlikte çalışabilir herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için. şimdiden teşekkür ederiz!
Shenzhengofibereasy ağ iletişim co., ltd Geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır ve üretim fiber her türlü optik alıcı metro, lan,
San, FTTx, cep rru sistemi, Erişim, ağ, video izleme ağ ve diğer bazı veri com ve telekom alanları.
Ve dahil ürünlerimiz:
- fiber optik medya dönüştürücü( 10/100 mps, 10/100/1000 Mpbs, bidi, wdm, singlemode, modlu ve mini anahtarıyla, 2tx/3tx/4/tx/7tx utp rj45port, sfp fiber medya dönüştürücü vb......)
Ve fiber optik module( SFP, gbic, 1x 9, sfp+, x 2, XENPAK, xfp, CWDM, DWDM, bidi, wdm ve QSFP, olan 100% büyük marka ile uyumlu Cisco gibi, 3 com, hp, döküm, nortel, D- bağlantı, aşırı, ardıç, Finisar vb..
Ve fiber optik patch cord( singlemode fiber, multimode fiber, lif örgüsü, os 1, os 2, om 1, om 2, om 3, om4)
Ve video fiber optik alıcı-verici( video, veri, ses, hd, SDI, hdmi, ağ, ethernet, alarm, 1,2,4,8,12,16,32 vb..)
Ve fiber optik adaptör( Singlemode, multimode, simpleks, dubleks fc, sc, lc, st, mu, E2000 fiber konnektör benzeri.)
Ve fiber optik zayıflatıcı, lif terminal kutusu, fiber bağlantı kapatma ve diğer fiber optik ürünler.
Ve eğer ilgilendi bizimle çalışmak, çekinmeyin bize ürün, fiyat anlaşması, nakliye,
özel beyanname veya diğer yardım gerekli, Biz taahhüt 100% müşteri memnuniyeti.
Fabrikamızda atölye fotoğrafları:
ürün belgelendirme bilgi:

Değerlendirmeler

İlk değerlendirme yazan siz olun!

Derecelendirme

Etiketler: Ucuz Toptan 10 adet/grup için uyumlu cisco sfp h10gb cu1m sfp + direkt takmak bakır twinax kablo sfp + sfp + 10 gbase kabloları, Yüksek Kalite Toptan 10 adet/grup için uyumlu cisco sfp-h10gb-cu1m sfp + direkt takmak bakır twinax kablo sfp + sfp + 10 gbase kabloları, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

24/7 destek

Hizmet.

100% Para iade

Döviz Kurunu Dönüştür.

Uluslararası nakliye

Hızlı teslimat.